realitní makléř Martin Špalek

776 030 739 info@martinspalek.cz

Rodinný dům 4+kk, 120 m2

Skřipov 238
5 100 000,-

Ideální domeček pro (minimálně) 4 člennou rodinu, v dojezdu 15 minut do centra Opavy a 8 minut do Hradce nad Moravicí. Ideální pro ty, kteří chtějí mít nejkrásnější přírodu v okolí Opavy na dosah ruky. Pro děti je zároveň škola (devítiletka) a školka přímo ve Skřipově, takže není co řešit. To je 10 let nová dřevěná stavba ve Skřipově s tak akorát velkým pozemkem, s přístřeškem pro stání až 2 aut, s velikou pergolou, kůlnou a bazénem.

Konstrukce domu je oproti klasickým dřevostavbám komplet vyztužena OSB deskami (pak teprve sádrokarton), což je navíc praktičtější pro uchycení polic, TV atd. Zatepleno je 20 cm izolace, střešní krytina - bonský šindel a okna jsou "trojskla". Kromě 3 ložnic, obývacího pokoje a kuchyně, je k dispozici velkorysá koupelna s rohovou vanou i sprchovacím koutem, 2 toalety pro každé patro, kotelna/prádelna, zádveří a prostorná půda. Topí se buď krbem od kterého se teplo rozvádí do celého domu, nebo elektrickým kotlem (podlahové topení dole a radiátory nahoře). Na ohřev vody je zde 2 roky nový bojler 120l.

Věřím, že i Vás dům zaujal, tak se na něj přijeďte mrknout. S hypotékami to v dohledné době bude spíše horší, tak na nic nečekejte. Tak jako tak, financování vymyslíme nejlepší možné. Jsme na to zvyklí.

- Stavba: Dřevěná
- Stav objektu: Novostavba
- Plocha zastavěná: 66 m2
- Užitná plocha: 120 m2
- Plocha pozemku: 583 m2
- Rok kolaudace: 2012
- Voda: Dálkový vodovod
- Topení: Ústřední elektrické (podlahové 1.NP a radiátory 2.NP) + krb s rozvody tepla
- Odpad: ČOV pro celý objekt
- Energetická náročnost budovy: Třída C - Úsporná